سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خاکریز

یه روز توکلاس درس یکی کفت برای انتخاب موضوع پژوهش میشه ازبازماندگان هولوکاست پرسیدکه بر اونها چه گذشته ؟ تعجب کردم که درهمچین کلاسی ،همچین مثالی؟!!گفتم هولوکاست دروغ بزرگه . بعضی هم کلاسهام گفتند : از کجا معلوم که نبوده ؟ احمدی نژاد گفته که نبوده ومنبع موثقی نیست .
برای همین مطالب زیر را ازمنابع معتبر تهیه کردم که بدونن هولوکاست یک دروغ بزرگه برای حق خواهی مداوم صهیونیستها از جهان بشریت . 
 هولوکاست دروغی بزرگ برای مظلوم نمایی صهیونیسم .

سوء استفاده از گرایش های فطری بشر به حمایت از مظلوم، رساترین تعبیری است که می توان آن را محور همه فعالیت های جنبش صهیونیسم در طی قرن بیستم دانست؛ مفهومی که در ایجاد دولت نامشروع صهیونیستی در فلسطین و تحکیم پایه های آن، بسیار موءثر بوده و یهودیان با تمسک به این شیوه تا کنون توانسته اند بر تمامی جنایت ها، قانون شکنی ها و فزون خواهی های خود در سرتاسر جهان سرپوش گذارند.

«پل فرام»، مدیر انجمن کانادایی آزادی بیان می گوید: «من با رئیس جمهور ایران موافقم و معتقدم اشتباه است که فلسطینیان تاوان گناه اروپایی ها را بپردازند و کشور خود را از دست بدهند. من همچنین بر این باورم که داستان دروغین هولوکاست، برای این که به اروپاییان و ساکنان آمریکای شمالی این حس داده شود که گناهکارند، ایجاد شده است. افسانه هولوکاست، به یهودیان اجازه می دهد تا میلیاردها دلار از آلمان و دیگر کشورها غرامت بگیرند. هولوکاست همچنین اذهان مردم آمریکای شمالی و اروپا را برای پذیرش ددمنشی ها و خشونت های اسرائیل آماده می کند».(1)

آن چه یهودی ها با آلمان کردند، کم و بیش با برخی کشورهای اروپایی دیگر - مثل اتریش، سوئیس، فرانسه، حتی تا چند سال قبل با واتیکان - نیز انجام دادند؛ همه باید خسارت بدهند؛ این خسارت تمام شدنی نیست! همه سیاست مداران، خبرنگاران، روشنفکران، کارگزاران و نخبگان غرب باید در مقابل بنای یادبود کوره آدم سوزی سر تعظیم فرود بیاورند؛ یعنی همه، داستانی را که اصل صحت آن معلوم نیست، مورد تأکید قرار دهند و خود را بدهکار آن داستان قلمداد کنند. اینها روش هایی است که در تبلیغ دارند و همه معطوف به مظلوم نمایی است».(2)

 

بر اساس تحقیقات و مستندات تاریخی، چنین چیزی نیز اصلاً واقعیت نداشته است. مارشالکو بر مبنای شواهد متعدد آماری نشان می دهد که تمام یهودیان اروپا در سال 1933م. بالغ بر 000/600/5 نفر بوده اند و این رقم، مورد تأکید یهودیان آمریکا نیز می باشد. اگر از این تعداد، یک میلیون یهودی بیرون خط مولوتف - روبین تروپ، کسر شود و اگر یهودیان ساکن در کشورهای بی طرف و متفقین را هم کسر کنیم، رقم 000/500/2 باقی می ماند؛ در حالی که بنا به نظر کارشناسان، جمعیت یهودیان ساکن در قلمرو هیتلر و هیملر، به نیم میلیون هم نمی رسید.(3)

مارشالکو می افزاید: «در بالاترین سطح ممکن، تعداد یهودیان جان باخته را نمی توان بیش از 500 تا 600 هزار نفر دانست؛ اما در مقایسه با این، ملل مسیحی تلفات به مراتب بیشتری را متحمل شدند. اجازه دهید ملت کوچک مجارستان را در نظر آوریم که کل جمعیت آن شاید از تعداد یهودیان امروز بیشتر نباشد. تعداد قربانیان جنگ مجارستان، چه آنهایی که در بمباران های هوایی مرده بودند و یا این که در اردوگاه های مرگ سیبری از گرسنگی جان باخته اند و یا یخ زده باشند، حداقل به رقم یک میلیون نفر می رسید».(4)

با وجود تمام تدابیر، امکانات و حجم عظیم تبلیغات جهانی به کار گرفته شده جهت اثبات این واقعه، تاکنون ده ها مورخ برجسته اروپایی و صدها استاد بلندآوازه و متخصص شناخته شده بررسی اسناد تاریخی، با ارائه اسنادی که هیچ صاحب نظری نمی تواند در صحت آنها کمترین تردیدی روا دارد، به روشی کاملاً علمی اثبات کرده اند که ماجرای هولوکاست و کوره های آدم سوزی، اتاق های گاز قتل عام 6 میلیون یهودی و هر آن چه صهیونیست ها در این باره ادعا می کنند، دروغ محض و یک داستان ساختگی است که واقعیت آن یقیناً با اسناد موجود، زیر سوال رفته، مدارک و شواهد ادعایی یهودیان بدون اعتبار و ابطال پذیر است. افرادی همچون مارک وبر، روبرت فوریسون، فردریک توبن، روژه گارودی، دیوید ایروینگ، آرمان امادروس و داریوژ راتایژاک و... از این گروه متخصصان هستند که اغلب به «تجدیدنظر طلبان» مشهور می باشند.(5)

منابع:

1-      هولوکاست منافع، اقتصادی - سیاسی صهیونیسم را تأمین می کند، خبرگزاری مهر.

2-      سخنان مقام معظم رهبری در همایش بین المللی رسانه های جهان اسلام در حمایت از انتفاضه فلسطین،

3-      فاتحین جهانی، ص 182-181.

4-      فتح جهان با دروغی به نام «کوره یهودی سوزی.

5-      سرائیل شاهاک، تاریخ یهود، مذهب یهود، بار سنگین سه هزاره، ترجمه مجید شریف، نشر چاپخش، 1376، ص 20.

 لینک مستقیم منابع: http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/4892/5014/43980

برچسب ها : دانشگاه  , 
      

اربعین شهادت امام حسین علیه السلام ویارانش یادآور این حقیقت است که برای زنده نگاه داشتن یادشهدا درمقابل طوفان عظیم تبلیغاتی دشمنان رسالت سختی داریم . ببینید خیل میلیونی جمعیتی که سواره یا پیاده به سوی کربلا رهسپارند. این همان آرزوی بزرگ رزمندگانی بود که سی سال پیش اگر از آنها سوال می شد دوست داری کجا بروی می گفت کربلا. یا کربلا یا پیش خدا . شاید برای عده ای باورش سخت بود که روزی راه کربلا اینگونه به روی عاشقان حسین (ع) باز شود که از شلمچه ، مهران ،وقصرشیرین تا کربلا ،کاروان عاشقان راهپیمایی کنند .

 

دشمن برای خط کشیدن روی این آرمانهای شیعیان همت بالایی دارد وبا تمام داشته هایش پیش می آید . اگر چشمان بازنداشته باشیم سنگر به سنگر فتح می کند وباید عقب بنشینیم . اگر تعدادی اندک از منافقین ودشمنان اسلام در گوشه ای ازدنیا حرکت چندساعته ای داشته باشند ، تمام بوقهای خبرگزاریها با تکنولوژی پیشرفته آن رابه رخ جهانیان می کشند و تصویر درتصویربه نمایش می گذارند و سعی در بزرگ جلوه دادن حرکت کوچک آنها دارند . اکنون کجایند این رسانه های به اصطلاح آزادیخواه ؟ کجایند که اجتماع بیست میلیونی شیعیان را به تصویر بکشند و فریاد لبیک یا حسین را به گوش جهانیان برسانند؟ البته شیعه نیاز به این رسانه ها که نان صهیونیستها رامی خورند ندارد .که خدا فریاد آنان را به گوش جهانیان خواهد رساند .
                     لبیک یاحسین .لبیک یا حسین 

 

آغاز ثبت‌نام زائران کربلا در ایام اربعین


برچسب ها : یاران شیدایی  , 
      

 

یاران شیدایی سلام  
من یکی از 2608دانشجوی شهیدم . درسالهای گذشته من هم دردانشگاهی که توامروز درآن به تحصیل مشغولی درس می خواندم . روزی خبررسیدکه دشمنان دین ووطن به مرزهای ایران اسلامی یورش آورده اند .من ودوستانم سنگری مهمتر یافتیم وبرای دفاع از دین و ایران به سوی جبهه های نبرد شتافتیم . البته آنجا هم دانشگاهی بود به وسعت ایران که اول استادش امامی بود از جنس پیامبران . 
ماآن روزنگذاشتیم دست دشمن به ارزشهای اسلامی برسد .ما نگذاشتیم یک وجب ازخاک ایران در چنگال دشمن بماند.
امروز شنیدم می خواهید یادی ازمن داشته باشید .برایم جشنواره ویادواره پیش بینی کرده اید .خوشحال شدم .خوشحال از اینکه می خواهی بامن دوست شوی .خوشحال از اینکه می خواهی بدانی من که بوده ام ، چه کرده ام ، برای چه درخون خود غلطیدم.
دلم می خواهد مرا خوب معرفی کنی .برای خوب معرفی کردن من باید خوب بیندیشی و راههای شناخت مرا بیابی . من کنار تو هستم .من خیلی دور نیستم . من آسمانی هستم اما دست نیافتنی نیستم .  هروقت دیدی کسی مرا آنگونه معرفی می کند که تو مرا خیلی دور ازخودت می دانی بدان که او اشتباه می کند . من هم روزی هم کلاس تو بودم . من هم روزی در کتابخانه به دنبال منابع بودم .من هم درهمین شهر زندگی می کردم .
فقط آن روز که احساس کردم باید فرمان ولی امرم را برسلیقه های شخصیم ترجیح دهم ، دیگر شک نکردم .تردید وجودم را فرانگرفت که حالا دفاع ازپایان نامه ام مهمتر است یا دفاع ازدین ومیهنم .هرچه امامم گفت اطاعت کردم واگرامروز مفتخر به عنوان وجایگاه بلند شهادتم برای ادای تکلیف بوده ونه چشم داشت به نتیجه .
من منتظرم .منتظرم بیابی مرا .دست در دستت گذارم وتا مراسم پایانی جشنواره ویادواره شیدایی بیایم .یا علی 

برچسب ها : یاران شیدایی  ,  یاران شیدایی  , 
      

امروزه دربیشترکشورهای دنیابرای حل مشکل ترددمعلولین وسالمندان قوانینی وضع کرده اند که سازمانها،اداران و شهرداریها بایدبه آن پایبندباشندودرساخت وسازهای خود آن رااجرانمایند .یکی ازاین قوانین ایجادسطح شیبداردرمکانهایی است که پله داشته باشد .درایران نیزاین قوانین وجوددارد وکموبیش توسط سازمانها وشهرداریها اجرا می شود .

اما گاهی برخی مدیران وپیمانکاران کج فهم این مهم رابه بازی گرفته ودرحدرفع تکلیف وفقط برای بدست آوردن رضایت کارفرما چیزی شبیه سطح شیب داراجرا می کنند.

مدتی پیش مادرم رابه درمانگاهی دروکیل آباد63بردم .سطح شیب داررا که جلوپله ها دیدم به مادرم گفتم : نگران پله ها نباش .ویلچر درمانگاه را گرفتم ومادر را روی آن نشاندم .کمی دورخیز کردم تا راحت ترازسطح شیب داربالابرویم .
چند سانتی به سربالایی مانده بودکه چرخ ویلچر درچاله ای افتاد ومیله پشت آن چنان به ساق پایم برخورد کردکه تا شش ماه لنگان لنگان راه می رفتم .چیزی نمانده بود که مادرم سرنگون شود که اطرافیان به کمک آمدند وبه خیر گذشت .

 هزینه های بسیاری برای زیباسازی شهر وساختمانها انجام می شود .اگر هزینه ایجاد مسیری مناسب برای سالمندان ومعلولین را حساب کنیم مبلغ اندکی نسبت به کل هزینه ها خواهد شد ولی انسانی برای عبور ومرور مدتها منتظر نخواهد شدکه خیرخواهی پیداشود واورادرعبور از پله ها یا جدولهای کنارخیابان همراهی کند .

ساختمانها وبرجهای بزرگی را می توان در سطح شهردیدکه ازاین امکانات مقدماتی برای کم توانها محروم است .به نظر می رسد مدیران شهری باید بیشتر به اجرای قوانین تردد معلولین وسالمندان توجه کنند وپیمانکاران را مجاب نمایند تادقت بیشتری درساختن مسیرتردد وسطوح شیب دارداشته باشند .دیدن این عکس خالی از افسوس نیست. 

 

پل هوایی صدمتری انتهای عبدالمطلب
      

یک استاد نباید زمـانـی که خودش برای دانشجو ارزشـی قائـل نیست، نگران نتیجــه ی پرشــدن فرم های «ارزشـیابـی» خود توسط دانشجویــان باشد.
یک استاد نباید در چشــم 30-40 شاگــرد زل بزنـد و حقـایق را وارونـه جـلوه دهــد.
یک استاد نباید فراموش کند که روزی خــودش نیز دانشجو بوده است.
یک استاد نباید به خاطر استـــاد بودن جــــو گیر شود تا حدی کـه خانم های دانشــجو را به نام کوچـک صدا کند.
یک استاد نباید در حضـور دانشجویان، پشت ســر همکـارانش صفحــه بگذارد و نـان آنهـا را آجــر کند.
یک استاد نباید از سخــتی امتحان پایــان ترمـــش به عنوان اسلحــه ای برای تهــدید دانشجو استـفاده کــند.
یک استاد نباید از این که روزی عــلم دانشجویـــان به سطح او برســد واهمــه داشته باشد.
 یک استاد نباید وقــتی جواب سـؤالــی را نمی داند، بـرای تـرس از آبرو ریــزی جوابی من درآوردی بـــدهـد.
یک استاد نباید گـروه های درسی دانشجویـی را خودش تعییـــن کند.
یک استاد نباید به جای اینکه دانـشجـویان را برای برای برطــرف کردن چـالش های رشته شــان تشویق کند، بالعکــس آنها را از رشتــه ی تحصیــلی خود دلسـرد و گاهی بیزار کـند.
یک استاد نباید منـتـــظر روزی باشـد که چند دانشـجوی خـاص برای التمــاس نمـره نزد او بـروند و او هـم به ریششــان بخنــدد.
یک استاد نباید رطب خـورده ای باشـد که مـنع رطـب کند.
یک استاد نبـاید بـه دانشــجویـی که به خـاطـر طی کـردن 150 کیــلومــتر مسیـر خــانه تا دانـشگاه، تأخـیـر کــرده اسـت؛ بگــویـد: «بـــرو هـمون جایــی که تـا حـالا بـــودی!!»
♥ یک استـاد چگــونه بـایـــد باشد:

یک استاد بـاید مثل یک آدم حسابـی از کـسانی که در مورد موضــوعی بیشــتر می فهمنـد، نظـر بخواهـد.
یک استاد بـاید تــمام دانشجویـانی را که درس نخوانده انـد را مردود کنـد نه فقط یک عـدّه را سـر یک موضـوع خـاص.
یک استاد بـاید بیش از هـر چیزی روی رشتـه ی تحصیـلی خود تعصب داشته باشـد.
یک استاد بـاید بـا دانشــجو همچون پدر و مادری دلسـوز برخـورد کندو تمام تلاش خود را برای ایجـاد انگیزش در او به کار گیــرد.
یک استاد بـاید در آخـرین روز تـدریسـش از دانشجـویان لوح یادبــود بگیــرد نه از دانشــگاه.
یک استاد بـاید تصویــر ذهنی خوبــی از خود در صدهــا دانشجو یــا همـکار ایجاد کنــد.
یک استاد بـاید عـلم خویش را درون ذهن خود محفوظ دارد نه در پاورپوینت و اینگونه وسایل که به خـاطر جا گذاشتن فلش یا خرابی کیــس و...، یک کلاس بلاتکلیــف بمانـد.
یک استاد بـاید تفـاوت بین دانــشجـو و دانش آمـوز را خوب بدانــد.

منبع: www.midwifery87shz.blogfa.com

برچسب ها : استاد .دانشگاه  , 
      

خبر،خبر،خبر!

همراهان یاران شیدایی سلام

من یکی از36000 شهید دانش آموزم که قبل ازتودرمدرسه درس می خواندم.دشمن به کشورمان حمله کرد ومی خواست با ناجوانمردی کشورمان را اشغال کنه که جوانمردی ودلاوری مردم ایران باعث شکست دشمن اسلام شد وایران ، ایران اسلامی ماند تاامروزتو افتخارکنی که یک ایرانی سربلندهستی...
من ودیگرشهدا وظیفه خودمون را دراون زمان انجام دادیم حالانوبت توست ای دلاور، قهرمان.

راستی میگن یادواره یاران شیدایی دارید.موضوعش هم زندگی نامه ی دانش آموزان شهیده .

به به چه جالب !  ببینم چیکارمی کنی برای من . فقط بگم خیلی خوشحالم میخوای بامن دوست بشی.

دلنوشته  می نویسی ؟

نقاشی میکنی؟

برام یه وبلاگ درست می کنی؟                                            

پاورپوینت درست می کنی؟

فیلم کوتاه می سازی؟

بازی رایانه ای طراحی می کنی ؟

دلم می خواد با هم دوست بشیم واثرزیبای خودت را تا 25/11/93 به مدرسه بیاری تا همه بدونن تودوست شهید هم داری واززندگی نامه اون یه اثرهنری خلق کردی . راستی میگن جایزه هم داره که امیدوارم توبرنده بشی . یا علی

 داشت یادم می رفت که بگم :
می تونی ازمعاون پرورشی
ودبیردرس جاودانه ها ی
مدرسه شماره یک امام حسین (ع)
(دوره اول)
کمک بگیری .
                 
منتظرم


از سایت www.tabaar.com بازدید کن تاخبرهای یادواره یاران شیدایی را ببینی.
      

همه عجله داشتن . پا روی پدال گاز و برای زود رسیدن به فکرازدست ندادن لحظه ها .
دخترک کنار خیابان ایستاده بود .نمی دانست برود یا بماند تا آنهاکه رفتنشان مهمتراست بروند.
درست روی خط عابر . برخلاف عابران پیاده که سمت چپ و راست رانگاه می کنند اوفقط مستقیم را نگاه می کرد .
گهگاهی عصای سفیدش را جلو عقب می برد .انگار میخواست بگوید : من هم عجله دارم .اما فقط تا آن سوی خیابان .
گویا می خواهد بگوید : آیا کسی هست حق مرارعایت کند ؟! نه ! حقش را نمی خواهم .فقط حقم را رعایت کند .
شایدباجلوعقب کردن عصای سفید می خواست بگوید مگر چشم ندارید که عصایم میخواهد از خیابان عبور کند؟! 
در چند قدمیش ایستادم .هنوز باورش نشده بود که کسی دیگر عجله ندارد .
دوباره عصایش را جابجا کرد .برایش دوتک بوق زدم و حرکت کرد .
چشمانم تا آنسوی خیابان بدرقه اش کردند که آه از نهادم برآمد .  ای بی انصاف ! ببین کجا پارک کرده !.
خودرو 206 دقیقا جلو پلی پارک کرده بود که عابران پیاده باید از روی جوی کنار خیابان عبور می کردند.
می خواستم پیاده شوم .اما ...
دخترک آهسته با عصایش به کنار خودرو میزد تا به انتهای آن رسید .
خواست از آن طرف خودرو خود رابه پل برساند که آنقدرچفت پارک شده بود که مجبور شد یک پا یک پا به زحمت به پل برسد .
خیالم راحت شد انگار منتظر بودم جوی کنار خیابان حادثه ای ببیند . به خود آمدم وبعد متوجه شدم که آه کلاسم دیرشد...  
      

نقدی برپاسخهای آقای صادق زیبا کلام درمصاحبه با دوهفته نامه سیاسی – اجتماعی فریاد .شماره چهارم در خصوص تسخیرلانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان 1358

خدا را شاکریم درفضای آزاد کشوراسلامی ایران هرکس باهردیدگاهی حق دارد درخصوص مسایل گذشته ،حال وآینده کشورونظام اظهارنظر کند و تا جایی که به امنیت ملی آسیبی نرساند پیش برود .

حق دارد آنچه را دیده نادیده بگیرد وآنچه را شنیده ناشنیده انگارد و نظرش را هرروز براساس مقتضیات زمان تغییر دهد .

سوال مصاحبه کنندگان محترم ازآقای صادق زیباکلام این است که آیا ایشان سفارت آمریکا رادرسال 57 یک لانه جاسوسی میداند یاخیر ؟

جناب خبرنگاریا خبرنگاران ! اول باید فن خبرنگاری را بیاموزید و آداب مصاحبه را بدانید . سال 57 سفارت آمریکا تسخیرنشده بود که مشخص شود آنجا به گفته حضرت امام خمینی رضوان الله تعالا علیه "لانه فساد"و به استناد اسناد موجود لانه جاسوسی است نه سفارت و محل حل وفصل امور سیاسی وتجاری یک کشور!!.تاریخ را خوب به یاد بسپارید. چون تاریخ تکرارمی شود.
هنگامی سفارت آمریکا لقب لانه فساد و لانه جاسوسی به خود گرفت که صدها سند درموضوع جاسوسی و دخالت آمریکا در کشورها از جمله ایران ازآن خارج شد .

امروزه به همت دانشجویان دلسوز کشور بیش از75 جلد کتاب 800تا هزار صفحه ای از اسناد جاسوسی ازهمانجایی که آقای صادق زیباکلام آن را لانه جاسوسی نمی داند به چاپ رسیده است . برای اینکه بدانید چرا سفارت آمریکا در سال 58 لانه جاسوسی ولانه فساد نام گرفت لطفا چند صفحه ازیکی ازکتابها را تورق زنید .

     نکته دیگر خطاب به جناب زیباکلام . به نقل شما شهید علم الهدادر سن 19 یا 20ساله بود و تشخیص نمی داد که استانداری کارخلاف کرده یا نه !! شما چطور ؟ شما هم نمی توانستید تشخیص بدهید که چرا دانشجویان ودانش آموزان در 13آبان 1357به حضورآمریکاییها درایران معترض شدندوتا پای ریختن خونشان مقابل دانشگاه تهران به اعتراض خود ادامه دادند و شعار مرگ برآمریکا سردادند؟ راستی آن روز کجابودید؟ نام دانشجویان شهید آن روز را می دانید؟

آیا شما هم نمی دانید که مبارزه امام خمینی(ره) با آمریکا از چهارم آبان 1343 باسخنرانی علیه قانون کاپیتالاسیون ادامه پیداکرد که می فرماید« ... دولت با کمال وقاحت از این امر ننگین طرفداری کرد، ملت ایران را از سگ‌های آمریکایی پست‌تر کردند.اگر چنانچه کسی یک سگ آمریکایی را زیر بگیرد، بازخواست ازاو می‌کنند؛‌ اگر شاه ایران یک سگ آمریکایی را زیر بگیرد بازخواست می‌کنند واگر چنانچه یک آشپز آمریکایی شاه ایران را زیر بگیرد، مرجع ایران را زیر بگیرد، بزرگترین مقام ایران را زیر بگیرد، هیچ کس حق تعرض ندارد...»

جناب استاد دانشگاه چطورمی گویید کارهایی که به آمریکانسبت داده می شود نادرست وبخشی ازآن تحریف است؟باید یکی ازآن کارها را نام ببرید . استاد دانشگاه که نیابد اینگونه کلی سخن بگوید .مستند باشید . آیا اسناد جاسوسی را قبول ندارید ؟ آیا اعترافات جاسوسان را قبول ندارید ؟ لااقل خاطرات دوستانتان را بخوانید.

آقای زیباکلام ! اول شهید علم الهدا را بشناسید بعد درتشخیص او تشکیک کنید .او در شانزده سالگی اسیر دستان ساواک شد .این یعنی درست تشخیص می داده. او وقتی بوی خیانت راازسفارت آمریکا حس کرد خطرراپذیرفت وخیانت کاران را رسوا کرد که حضرت امام خمینی (ره) کاراو وهمراهانش را "انقلاب دوم وبزرگترازانقلاب اول"نام گذاشت .

اووقتی احساس کرد کشورش درخطراست دل ازصندلی دانشگاه کند وراهی جبهه شد ودرمقابل دشمن با دست خالی آنقدرمقاومت کرد تا جان شیرینش رافدای اسلام وانقلاب کرد. پس درست تشخیص می داده .دقت کنید درباره چه کسانی حرف می زنید.  
به نظرم بهتر است با بخشهایی ازسخنان امام خمینی (ره) آن رهبر فقید ومردم دوست وشجاع سخنم را به پایان ببرم که نفوذ کلام اماممان تاثیرشگرف درعمق وجود حق باوران دارد .

"استقلال هم اگر چنانچه آنها می‏گویند که الآن امریکا در اینجا دارد حکومت می‏کند. شما می‏بینید که الآن مرکز فساد امریکا را جوانها رفته‏اند گرفته‏اند، و امریکاییهایی هم که در آنجا بوده گرفتند، و آن لانه فساد را به دست آوردند و امریکا هم هیچ غلطی نمی‏تواند بکند، و جوانها هم مطمئن باشند که امریکا هیچ غلطی نمی‏تواند بکند".

"این اشخاصی که هی «فدایی خلق» خودشان را معرفی می‏کنند، من که در این چیزهایی که برای پشتیبانی از این جوانها بود که آنجا را گرفتند، به گوش من نخورد که اینها پشتیبانی کرده باشند. اگر اینها امریکایی نیستند، چطور پشتیبانی نکردند از اینها؟ اگر اینها مال شوروی هستند و خودشان، یا خیر، ملی هستند، آدمی که ملی است، با امریکا خوب دشمن است؛ همان طوری که همه ملت ما دشمن‏ اند. همان طور که ملت همه ما دشمن شماره اول خودش را امروز امریکا می‏داند. برای اینکه دشمن شماره اول ما را(شاه مخلوع)برده است امریکا نگه داشته است. آن وقت هم که آن بود، دشمن شماره یک ما آنها بودند". (صحیفه نورامام خمینی ،16/8/1358 در جمع دانشجویان)

 

                                                                والسلام علی من اتبع الهدا
      

آمریکاییها که خود را کدخدای دهکده جهانی میدانند فکر می کنند ایران هم مثل برخی کشورهای ترسو، از شاخ وشانه نکشیدنهای آنها می ترسد ودر مذاکرات هسته ای عقب نشینی می کند . از یک سو مذاکرات را به عمان می آورند که بگویند ما به دنبال یک میانجی هستیم که دورهای آخر مذاکرات را کلید بزند و از سوی دیگر رییس جمهور آمریکا ایران را متهم به تلاش برای بدست آوردن سلاح هسته ای می کند .این همان سیاست نخ نمای چماق و هویج است که قبلا انگلیسی ها از آن برای به زانو درآوردن برخی کشورهای نیمه استقلال یافته استفاده می کردند . 
البته باید به آمریکاییها گوشزد کرد که اگر به دنبال دور زدن ایران در مذاکرات باشند باید بدانند که مسئولین عالی رتبه ایران و مردم ایران هرگز خود را پای بند قراری یک طرفه نخواهند دانست و اگر آنها به قرار های خود عمل نکنند ایران هم می تواند در کوتاهترین زمان به مواضع قبلی باز گردد .
به عنوان یک ایرانی به آمریکاییها هشدار می دهم اگر این بار ایرانیها پلمپهای تاسیسات هسته ای را بشکنند دیگر هیچ قدرتی نخواهد توانست در پیشرفت هسته ای  جوانان ایرانی خللی ایجاد کند .پس برسرعقل بیایید و مذاکرات را به صورت برد برد تمام کنید و به دنبال فریب تیم ایرانی نباشید .  

برچسب ها : مذاکرات هسته ای  , 
      

نگاه ها همه بر روی پرده سینما بود.

اکران فیلم شروع شد،

شروع فیلم سقف یک اتاق دو دقیقه بعد همچنان سقف اتاق, سه, چهار, پنج, ...,هشت دقیقه اول فیلم فقط سقف اتاق!

صدای همه در آمد. 

اغلب حاضران سینما را ترک کردند

ناگهان دوربین حرکت کرد و آمد پایین و به جانباز قطع نخاع خوابیده روی تخت رسید.

زیرنویس فیلم

 این تنها 8 دقیقه از زندگی این جانباز بود و ما طاقت نداشتیم ...

برچسب ها : جانباز،فیلم  ,  یاران شیدایی  , 
      
   1   2      >